• Çalışma Saatleri

  08:30 -18:00 Pazar Kapalı

 • Telefon

  0(312) 814 25 35

  0(532) 672 03 73

 • E-Posta

  yesilova@yesilovaturizm.com

Ana faaliyetimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır.

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personeline zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Yeşilova Turizm tarafından teminat altına alınmıştır.

Personel taşıma alanında lider bir firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen Yeşilova Turizm, taşımacılık hizmeti verdiği firma personellerinin güvenli ve konforlu bir şekilde zamanında iş yerlerinde olmalarını prensip edinmiş olduğundan, her türlü olasılığı uzman kadrosu tarafından en ince ayrıntı ve detaylarıyla planlayarak yüksek standartlarda personel taşımacılığı hizmeti vermektedir. Personel taşımacılığı nasıl ortaya çıkmıştır? 20. yüzyılda artan endüstri ve sanayi ihtiyacının paralelinde bilgi teknolojilerinin de hızlı bir şekilde gelişmesi firmaların ve şirketlerin çalışan ihtiyaçlarının da daha fazla artmasına yol açmıştır.

Taşımacılık vasıtalarının modernleşmesi ve çeşitlenmesiyle birlikte personel taşımacılık hizmetleri fikri de şirketler için daha ideal bir çözüm yolu olarak ortaya çıkmıştır. Türkiye’de personel taşımacılığının günümüzde en çok arttığı kentlerin başında da özellikle Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirler gelmektedir. Çalışanlarınıza güvenli ve kaliteli bir taşımacılık hizmeti veren Yeşilova Turizm, personelinizin çok daha verimli çalışmalarını sağlayabilmek için, kalite standartlarını her daim yüksek tutarak geliştirmektedir.

 • Araçlarımız Vektör Araç Takip sistemi ile çalışma saatleri boyunca takip edilmektedir.