• Çalışma Saatleri

  08:30 -18:00 Pazar Kapalı

 • Telefon

  0(312) 814 25 35

  0(532) 672 03 73

 • E-Posta

  yesilova@yesilovaturizm.com

Yeşilova Turizm; deneyimli personel kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan konforlu araç filosu sayesinde, en değerli varlıklarımız olan çocuklarınızı maksimum düzeyde memnuniyet ve güvenlik esasını göz önünde bulundurarak öğrenci taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği, Öğrenci Taşıma Yönetmeliği ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarını sağlayan, 5 yaşını doldurmamış ve her türlü bakımları zamanında yapılan araçlardan oluşan filosu ile hizmet veren Yeşilova Turizm; alanında oldukça tecrübeli ve uzman bir şoför kadrosundan oluşuyor.

Öğrenci Taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan Yeşilova Turizm; geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyin üzerinde tutmaktadır. Bunu gerçekleştirirken de Yeşilova Turizm; Öğrenci Taşımacılığı’nda öğrencilerin konforunu ve güvenliğini sürekli iyileştirebilmek, teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak şoförlerine gerekli eğitimleri verebilmek ve güvenlik kurallarını birebir yerine getirebilmek için çalışmaktadır.

Öğrenci taşımacılığı hizmetlerinde anaokulu, ilköğretim, lise, üniversite, dershane ve diğer eğitim müesseseleri tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka olmayı başaran Yeşilova Turizm, “güvenlik ve konfor” ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Yeşilova Turizmin Öğrenci Taşımacılığında dikkat ettiği ve hassas davrandığı hususlar arasında:

 • Araçlarının bakımlı ve yeni olması,
 • Güvenlik tedbirlerine uyulması,
 • Hem güler yüzlü hem de işini bilen bir personel kadroya sahip olunması,
 • Kanun ve kurallara tam anlamıyla uyulması yer almaktadır.